Головна      Додати      Послуги      Контакт     

Новорічні та Різдвяні свята в Карпатах

Новорічні Карпати Короткий огляд пропозицій зустріти Новий рік в Карпатах - опис, ціни, фото. По праву одним з найкрасивіших місць в Україні в зимовий період вважаються курорти Карпат. Зустріти черговий і незабутній Новий рік в Карпатах, а також разом з близькими Вам людьми і друзями провести казковий вечір під назвою Різдво в Карпатах - це значить отримати масу незабутніх вражень від навколишньої природи гір, захвату чистим повітрям, від теплоти і комфорту приймають гостей готелів, пансіонатів, приватних домоволодінь.

На цій сторінці ми наведемо короткий огляд пропозицій від гостинних господарів приватних пансіонатів курортів Карпат зустріти Новий Рік і провести Різдвяну ніч в привітній і затишній домашній обстановці. Більш детальну інформацію безпосередньо від самих власників Ви зможете отримати у відповідних розділах Каталогу, здійснивши вхід в Каталог нижче. Для цього необхідно просто "клікнути мишкою" на виділеному рядку під назвою "ВХІД В КАТАЛОГ".

Отже, що нам сьогодні пропонують Карпати в Новорічну ніч . Безсумнівно, для організованого відпочинку, для отримання знижок і якісного підбору варіантів для такого значущого заходу як зустріч Нового року і Різдва в Карпатах, бажано скористатися послугами туристичних агентств, багато хто з них - туроператори по Карпатам . Наприклад, ТА "Клуб Мандрівніків" в місті Львові запропонує Вам цілу програму святкових турів під назвою "Карпати Новий рік і Різдво 2011". Серед пропозицій - готелі та пансіонати Славського (Львівська область): готель "Захар Беркут" , пансіонат "Славський" , готель "Перлина Карпат" , пансіон "Альпійський двір" , готель "Морозко" , база відпочинку "Наталі" ; Івано-Франківська область представлена ​​компанією в курортах Яремче, Татарів, Паляниця такими відомими пансіонатами, як: санаторій "Яремче" , готель "Станіславський" , готель-курорт "Коруна" , туркомплекс "Буковель" , готель "Магія Карпат" і багатьма, багатьма міні-готелями, котеджами, садибами гостинних Карпат. Для тих, хто хоче вибрати пансіон в Закарпатській області, ТА "Клуб Мандрівніків" запропонує турбазу "Драгобрат" (Ясіня), готель "Reikartz Карпати" (Жденієво), готель " Reikartz-Поляна " (Поляна). Для полегшення пошуку туристичних компаній, що пропонують новорічні тури в Карпати ми їх спеціально виділили для Вас кнопкою "Новорічні тури" .
Новий рік в Карпатах - це свято душі, варто тільки один раз зустріти новий рік в Карпатах і Ви відразу ж полюбите всім серцем цей чудовий і казковий зимовий край! Вибирайте готель, бронюйте прямо з сайту та в шлях - на різдвяний відпочинок в Карпатах!

 проввайдер  Facebook Twitter Instagram