Головна      Додати      Послуги      Контакт     

Курорти Криму
Проживання та відпочинок на курортах Криму

Курорты Крыма

Короткий огляд на тему- курорти Криму - опис, ціни, фото, готелі, пам'ятки. Курорти Криму завжди притягують увагу відпочиваючих і влітку і взимку. Відпочивати в Криму завжди приємно і корисно. Курорти Криму на південному узбережжі Чорного моря спеціалізуються на наданні послуг для безтурботного і повноцінного відпочинку і, одночасно, на загальне оздоровлення всього організму. Міста-курорти Криму, такі як Євпаторія, Саки та їх передмістя багаті лікувальними грязями, які сприяють відновленню опорно-рухового апарату людини. Лікування грязьовими ваннами набуло тут воістину повсюдний характер. Сюди спеціально їдуть на лікування щороку.

Ще 120 років тому Південний берег Криму придбав статус курорту. Пов'язано це з царською сім'єю і її оточенням. У вересні, коли спадала літня спека, респектабельні дами гуляли алеями і парками Лівадії і Масандри в оксамитових убраннях, звідси і назва - «Оксамитовий сезон»! Ряд прибережних селищ Південного берега Криму (ПБК) сформувалися як курорти Криму навколо двох великих міст: Алушти і Ялти . Ці курортні зони так і придбали свої назви «Велика Алушта», «Велика Ялта». До складу Великої Алушти входять селища: Малоріченське, Малий Маяк, Скеля, Рибаче, Привітне, Партеніт . У Велику Ялту: Гурзуф, Массандра, Лівадія, Ореанда, Микита, Гаспра, Кореїз, Місхор, Алупка, Симеїз, Кацивелі, Понизівка, Оползневе, Паркове, Берегове, Мелас, Форос . Окремо на ПБК: Новий Світ, Коктебель, Судак, Феодосія . Західний Крим по-своєму цікавий для відпочинку з сім'ями, з дітьми. Клімат тут сухіший, місцевість рівнинна, степи, море дрібніше, тому вода прогрівається швидше, немає штормів і погода тримається в основному стабільною. До території Західного Криму відносяться міста і селища: Оленівка, Окуневка, Чорноморське ; далі на південь: Євпаторія, Саки, Штормове, Миколаївка, Севастополь , і ряд невеликих селищ аж до Ласпі. Місто-герой Керч - це вже схід Криму. Північно-східніше від Керчі - це узбережжя і курорти Азовського моря. Де б Ви не відпочивали - усюди в Криму сприятливо на Ваш організм впливає сама природа, клімат, повітря, вода, і, найголовніше - Ваш гарний настрій ! Останнім часом стали дуже популярними кримські аквапарки.

Курорти Криму починають приймати гостей з травня (травневі свята в Криму дуже популярні і закінчують сезон в кінці вересня - першій половині жовтня. Деякі Південнобережні готелі приморських курортів Криму працюють цілий рік. Зустріч Нового року в Криму на ЮБК останнім часом також стала популярним заходом.

Готелі курортів Криму широко представлені на сторінках нашого Каталогу. Інформація представлена ​​з першоджерел. Більш детальну інформацію Ви зможете дізнатися прямо з сайтів учасників Каталогу.

 проввайдер  Facebook Twitter Instagram