Главная      Добавить      Услуги      Контакты     

Готелі Львова та Львівської області

Львов

Пропонуємо Вам короткий огляд на тему готелі та мотелі Львова - адреси, телефони, опис, ціни, фото. Тут представлені найпопулярніші готелі в місті Львові. Інші, не менш популярні готелі Львова та Львівської області, Ви зможете знайти в каталозі.

Готелі Львова давно привертають погляди туристів, оскільки по праву одним з найкрасивіших міст України вважають місто Львів. Сюди стікаються великі потоки допитливих туристів, і всі вони знаходять притулок в комфортабельних і затишних номерах, які надають їм учасники нашого каталогу. Зробити короткий екскурс по місту неможливо, знайомству з ним потрібно присвятити декілька днів. Допомогти в цьому зможуть професійно підготовлені екскурсоводи та персонал готелів, що приймає Вас з щирою гостинністю. У Львові досить багато першокласних готелів, великих і малих, а в області розташувалися невеликі готелі, міні-готелі, приватні садиби, які організовують Ваш відпочинок і в літній і в зимовий час.

Готель «Галактика»Львовская область, м. Львів-Винники, вул. Галицька 21 б, Телефон: +38 (032) 296-26-96 - Знаходиться в 10 хвилинах їзди від центру Львова, працює у кількох напрямках - готельний, розважальний, оздоровчий. Це 54 комфортних номера (Стандарт і Напівлюкс), тераса, оранжерея, доглянутий дворик, оздоровчий комплекс, ресторан, бар, дискотека.

Готель «Київська Русь»Львівська область, смт. Східниця, вул. Шевченко, 2-а, Телефон: +38 (3248) 4-89-01 - чотиризірковий готель з лікувально-оздоровчими функціями. Медичний центр готелю оснащений найсучаснішим медичним обладнанням провідних європейських виробників для комплексного лікування хвороб із застосуванням різноманітних медичних програм. курорт Східниці, де розташований цей прекрасний готель - один з небагатьох курортів України, який розташований в надзвичайно сприятливих умовах гірської місцевості, де повітря насичене легкими ефірними смолами, змінює частоту і глибину дихання, стимулює регуляторну функцію центральної нервової систем і збагачує кровоносну систему.

Готель "Едем" - готель в центрі Львова, розташована неподалік від Собору Святого Юра, в 5 хвилинах ходьби від знаменитого на весь світ Львівського театру опери та балету ім. С. Крушельницької, в 7 хвилинах ходьби від залізничного вокзалу міста. Якщо у Львові Вас прихистила готель "Едем", то Ви без зайвих зусиль завжди зможете легко потрапити в будь-який куточок міста. До послуг гостей готель у Львові пропонує 20 затишних комфортабельних номерів різних категорій, обладнаних усім необхідним для повноцінного проживання та відпочинку.

Готель Львова «Відень» - затишний і розташовує до спокійного відпочинку в комфортних умовах готель у Львові, який пропонує своїм постояльцям послуги трансферу, організації екскурсій по місту та області, різноманітні туристичні пакети.

Наш Каталог готелей Львова та Львівської області містить понад сотню пропозицій. Ви напевно знайдете те, що Вам потрібно. Серед наших клієнтів: готель Львова "Бюргер плюс", міні-готель у Львові "Вінтаж", готель "Гелікон", готель "Гетьман", "Гранд-готель", готель Львова "Дністер", готель Львова "Євроготель", готелі Трускавця "Європа" і "Женева", готель Львова "Жорж" і "Замок Лева", готелі в Трускавці "Карпати" і "Клуб РН" і це тільки десята частина того, що приготовлено нами Вашій увазі.

ВХІД В КАТАЛОГ ГОТЕЛІВ ЛЬВОВА

ВІДПОЧИНОК У ЛЬВОВІ ТА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Представляємо Вашій увазі популярні готелі Львова, що не увійшли в каталог сайтів.
Наведіть курсор на фото і отримаєте повну контактну інформацію.
Основна частина готелів представлена ​​в каталозі сайтів Львівській області.

отель Леотель, Львов отель Нобилис, Львов отель Аквариус, Львов отель Статус, Львов отель На озере, Львов отель Империал, Львов

Пам'ятки Львова

Парк Високий замок, парк Залізні води, Стрийський парк
Ці прекрасні парки ви зможете відвідати у Львові. Високий замок заснований в 1853 р і оскільки розташований на найвищій точці Львова, то надає можливість поглянути на місто з висоти, звідси відкриваються незабутні краєвиди. Парк Залізні води заснований в 1905 році. Велика кількість зелені, старі букові дерева, тінисті стежки створюють затишок і умиротворення. Стрийський парк заснований в 1876-77 рр. По праву вважається одним з кращих творінь садово-паркового мистецтва. У парку зібрані сотні видів рослин і рідкісних дерев з усього світу. Озеро, лебеді, містки та альтанки створюють атмосферу спокою і благополуччя. Чудове місце для прогулянок.

Кафе, бари, ресторани Львова

Ресторан "Картопляна хата" : Львів, Личаківський 4-6, (032) 242 0526
Ресторан "Панорама" : Львів, Проспект Свободи, 45
Ресторан "Валентино" : Львів, Нижанківського, 18, (032) 235-67-66
Ресторан "Амадеус" : Львів, пл. Катедральна, 7, (032) 235-63-16
Ресторан "Сім поросят" : Львів, С. Бандери, 9, (032) 297-55-58
Ресторан "Гасова Лямпа" : Львів, Вірменська, 20, (050) 371-09-08
Ресторан "Дім легенд" : Львів, Староєврейська, 48, (050) 430-29-24
Ресторан "Кумпель" : Львів, Володимира Винниченка, 6, (032) 242-17-80
Ресторан "George" : Львів, Міцкевича пл., 1, (032) 232-62-48
Ресторан "Лівий берег" : Львів, пр-т Свободи, 28, (050) 430-53-85
Ресторан "Зеник Митник" : Львів, Тадеуша Костюшка, 1, (050) 378-60-36
 проввайдер infotravel Facebook Twitter Instagram