Главная      Добавить      Услуги      Контакты     

Готелі Чернівців та Чернівецької області

Черновцы Короткий огляд - готелі Чернівців та Чернівецької області - опис, ціни, фото, а також пам'ятки міста і області, кафе і ресторани. Готелі Чернівців радують око і гаманець туристів своєю архітектурою і цінами на проживання. Стародавнє місто Чернівці та Чернівецька область - дуже красивий історично цікавий район. Вперше про саме місто згадується в грамоті 1408 року. Готелі в місті Чернівці, а також в містах і селах області досить вагомо представлені в нашому туристичному каталозі.

Якщо ви ще не вирішили, де провести літню відпустку - їдьте в Карпати! Природа Карпат казково різноманітна. Повітря, п'янкий своєю свіжістю, цілющі гірські джерела, величні карпатські ліси створюють всі умови для незабутнього відпочинку влітку. Саме тут Вас чекають не тільки багато найрізноманітніших занять і розваг, а й унікальне поєднання дикої природи і всіх благ цивілізації. Пропонуємо зупинити свій вибір на готелі «КАРПАТСЬКА ВЕЖА» . Готель розташований в унікальному місці - на території гірськолижно-туристичного комплексу «Мигово». Адреса готелю: Чернівецька область, Вижницький район, село Мигове, вул. Гірськоліжна, 1ж Телефон: +38 067 67 68 065; +38 067 37 27 185;

Комплекс «Кайзер»Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Гагаріна, 51, Телефон: +38 (0372) 58-52-75 - розташований неподалік від залізничного вокзалу. Пропонує тільки номера «напівлюкс» та «люкс», обладнані холодильниками, телевізорами, телефонами, ванними кімнатами з фенами, кондиціонерами. Місце для паркування, Wi-Fi інтернет, ресторан, літній майданчик - як додаткові опції.

Готель «Магнат»Чернівецька область, м.Чернівці, ул.Л.Толстого 16А, Телефон: +38 (0372) 52-64-20 - розмістить Вас у себе в заповідній історичній частині міста. Всюди шарм старої столиці герцогства Буковина. Готель надає просторі люкси з однією або двома спальнями, а також комфортні номери напів-люкс з усіма зручностями. До ваших послуг будь-яка побутова техніка: холодильник, телефон, супутникове ТБ і ін.

Готель «Преміум»Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Головна 124 б, Телефон: +38 (0372) 52-88-99, тел. моб. (099) 0303652 - розташований також в центрі міста в парковій зоні - це модерн в класиці. Номери класу «Люкс», «Напівлюкс», «Стандарт».

Готелі та мотелі Чернівців представлені в каталозі, ціни на послуги проживання в них для їх порівняння наведені нижче в таблиці. Ознайомившись попередньо з поточними розцінками, Ви зможете увійти в каталог і вибрати для більш детального ознайомлення цікавить Вас готель або готель в Чернівцях і забронювати номер.

ВХІД В КАТАЛОГ ГОТЕЛІВ ЧЕРНІВЦІВ

ПРОЖИВАННЯ ТА ВІДПОЧИНОК В ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Представляємо Вашій увазі популярні готелі Чернівецькій області, які не ввійшли в каталог сайтів.
Наведіть курсор на фото і отримаєте повну контактну інформацію.
Основна частина готелів представлена ​​в каталозі сайтів Чернівецькій області.

отель Панорама, Черновцы гостиница Вокзал, Черновцы гостиница Магнат-люкс, Черновцы гостиница Георг Палац, Черновцы гостиница Коралл, Черновцы отель Андинна, Черновцы

Пам'ятки Чернівців

Вірменська церква : м.Чернівці, вул. Українська, 30
Воздвиженський костел : м.Чернівці, вул. Бетховена, 2
Єзуїтський костел : м.Чернівці, вул. Шевченко, 3
Кафедральний собор Святого Духа : м.Чернівці, вул. Головна, 85
Миколаївський собор (П'яна церква) : м.Чернівці, вул. Російська, 35
Резиденція митрополитів : м.Чернівці, вул. Коцюбинського, 2
Ратуша : м.Чернівці, пл. Центральна, 1

Кафе, бари, ресторани Чернівців

Ресторан "Картопляна Хата" : м.Чернівці, вул. Занковецькой - (037) 251 2400
Ресторан "Піца Челентано" : м.Чернівці, вул. Російська - (037) 255 6915
Ресторан "Кайзер" : м.Чернівці, вул. Гагаріна, 51, тел. (0372) 58-52-75
Ресторан "Knaus" : м.Чернівці вул. Головна, 26 - вул. Худякова, 4 Тел .: +38 (0372) 51-02-55
Ресторан "Гопачок" : м.Чернівці, вул. Червоноармійська, 36-а / 38, тел .: +38 (0372) 52-39-51
 проввайдер infotravel Facebook Twitter Instagram